Apie mus

          Šilutės rajono savivaldybės administracija kartu su partneriu -  asociacija „Žemaičių Naumiesčio bendruomenė“ vykdo projektą  „Paslaugų šeimai plėtojimas  Šilutės rajone“,  finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Projekto įgyvendinimo metu Žemaičių Naumiestyje veikia Bendruomeniniai šeimos namai, kuriuose yra teikiamos visos projekte numatytos paslaugos.
Projektu siekiama, kad rajono šeimos, išgyvenančios sudėtingą gyvenimo  laikotarpį  dėl vaikų auklėjimo, skyrybų, šeimos ir darbo įsipareigojimų derinimo, bedarbystės, netekčių, ligos ir kitų veiksnių, kompleksiškai gautų joms reikalingas paslaugas. Tikime, kad ši įvairiapusė pagalba  ne tik padės šeimoms įveikti iškilusius sunkumus, bet ir įgalins laiku užkirsti kelią rimtesnių socialinių problemų atsiradimui. Projekto dalyviai gauna ne vieną projekto metu siūlomą paslaugą.
         Mes laukiame Jūsų visų - nuo anūko iki senelio bei padedame įveikti krizines situacijas, sugrąžinti motyvaciją, gyventi pilnavertį gyvenimą ar tiesiog turiningai praleisti laiką su visa šeima mūsų organizuojamuose renginiuose.