2017 Liepos 28d.

Jau nuo rugpjūčio mėnesio pradedamos teikti nemokamos psichologo konsultacijos!

Jau nuo rugpjūčio mėnesio pradedamos teikti nemokamos psichologo konsultacijos!

Bendruomeniniuose šeimos namuose jau nuo rugpjūčio mėnesio pradedamos teikti nemokamos psichologo konsultacijos!


  Konsultacijos teikiamos suaugusiems ir vaikams, poroms ar šeimoms, iškilus tarpusavio santykių problemoms ar sunkumams auklėjant vaikus.
 Psichologinės konsultacijos skirtos probleminių situacijų sprendimui. Jų metu bus siekiama padėti žmonėms aiškiau susidėlioti mintis, labiau pažinti save, atrasti savo stipriąsias vietas, padėti  surasti kasdienių problemų sprendimus, įveikti stresą, potrauminius išgyvenimus, spręsti tarpasmeninius konfliktus.
 Kas gali kreiptis? Dažniausiai į psichologą besikreipiantys asmenys neserga jokia psichine liga. Kreiptis gali kiekvienas, kuris jaučia: liūdesį, vienatvę, baimę, nerimą, stresą, įtampą, ar išgyvena sudėtingas gyvenimo situacijas, netikėtai pasikeitusias gyvenimo aplinkybes (skyrybas, netektis, ligas).

 Jautiesi bejėgis, nežinai kaip elgtis... nelik vienas su savo problemomis. Nedvejok, drąsiai kreipkis ir pasirūpink savimi!!!
 
Išsamesnė informacija ir registracija tel. 8-677-56197 arba atvykus į Bendruomeninius šeimos namus, Žemaičių Naumiestyje, Klaipėdos g. 15« Atgal