2017 Liepos 28d.

Kviečiame Jus į rugsėjo mėnesį prasidedančius nemokamus pozityvios tėvystės mokymus!

Kviečiame Jus į rugsėjo mėnesį prasidedančius nemokamus pozityvios tėvystės mokymus!

Gerbiami tėčiai ir mamos,
Kviečiame Jus į rugsėjo mėnesį prasidedančius nemokamus pozityvios tėvystės mokymus !!!

        Buvimas tėvais – viena svarbiausių gyvenimo užduočių. Tėvystės patirtis yra sunkus ir atsakomybės reikalaujantis darbas. Visi tėvai, augindami savo vaikus, susiduria su didesniais ar mažesniais sunkumais. Tenka nueiti ilgą išbandymų kelią, kad išmoktume tinkamai elgtis su vaiku. Vaikų auklėjimas – irgi kintantis procesas, mes galime išmokti pozityviai bendrauti su savo vaikais, keisdami įprastines savo reakcijas ir elgesį.

      Pagrindinė pozityviosios tėvystės idėja – išugdyti geriausias vaiko savybes ir padėti jam atskleisti savo potencialą, kad užaugęs jis sugebėtų visiškai save realizuoti. Svarbiausias pozityvios tėvystės principas – auginti vaiką padrąsinant, bet nebaudžiant, sudarant sąlygas sėkmingai vaiko raidai. Specialistų teigimu, atsakinga tėvystė išsprendžia daugelį su vaiku susijusių problemų: netinkamo elgesio, melo, vagysčių, nusikaltimų ir kt.
   
  Šių kursų metu bus galima išmokti veiksmingesnių bendravimo būdų su vaikais, praplėsti savo žinias apie tai, kaip reaguoti į netinkamą vaiko elgesį, kaip nustatyti leistino elgesio ribas bei sužinoti atsakymus į Jums rūpimus klausimus, susijusius su vaiko auklėjimu.
     
Mokymus sudaro 10 susitikimų, kurie vykstą kartą per savaitę.
Planuojama mokymų pradžia rugsėjo 7 d. 18 val. 
Bendruomeniniuose šeimos namuose, Žemaičių Naumiestyje, Klaipėdos g. 15
Susidarius grupei Šilutėje ar kitose seniūnijose, mokymus vesime kuo arčiau jūsų gyvenamosios vietos.
Išankstinė registracija ir išsamesnė informacija apie teikiamas paslaugas  tel. 8-677-56197« Atgal